Gazeta Informator
  raciborz.com.pl Facebook Gazeta Informator
Witaj w serwisie ogłoszeń. Przejdź do rejestracji nowego konta lub zaloguj się
 
Kategorie

Aktualności


Newsletter
W ogłoszenia gazetainformator.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.
Partnerzy
SOFT-ib Centrum Kas Fiskalnych
Schowek ogłoszeń
Aby dodać ofertę ogłoszenia do schowka należy się zalogować. Schowek ogłoszeń dysponuje nieograniczoną ilością wpisów. Na liście możesz posiadać nieograniczoną ilośc ofert. Aby dodać oferte do schowka, przejdź do karty danego ogłoszenia i zapisz je do schowka.
 
Rudy i Jankowice w sieci światłowodowej
Wyświetleń: 855
Źródło: http://www.raciborz.com.pl/art44706.html
Gmina Kuźnia Raciborska informuje, że zakończono prace związane z budową sieci światłowodowej dla mieszkańców Rud i Jankowic. W miejscowościach tych, szczególnie w Jankowicach, usługa Internetu była praktycznie niedostępna.

 

Lokalny operator, sieć ostrog.NET z Raciborza wybudowała nowoczesną sieć światłowodową tzw. FTTH. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy mogą skorzystać z usług bardzo szybkiego internetu, telewizji światłowodowej oraz telefonii. Wszystkie wymienione usługi dostępne są w pakiecie lub jako osobne usługi.

Usługi dostępne są już w całej miejscowości Jankowice, natomiast w Rudach sieć działa już na ulicach: Kolonia Renerowska, Gliwicka, Dworcowa, Polna, Świętojańska, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Brzozowa.

Operator, sieć ostrog.NET, prosi o kontakt osoby, które są zainteresowane podłączeniem z kolejnych ulic w Rudach - tel. 32 777 4321.

 

publ. /ps/

Data publikacji: 11-02-2016, 13:27:25

O NAS
Strona główna
Rejestracja
Regulamin
Kontakt
POZOSTAŁE
Mapa strony
KONTAKT
GAZETA INFORMATOR
Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn Koźle

ogloszenia@gazetainformator.pl
© 2017 GazetaInformator.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa SeoMedia

Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Głogówek, Jastrzębie, Kietrz, Krapkowice, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Marklowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pogrzebień, Radlin, Rudy, Rybnik, Świerklany, Szymocice, Rydułtowy, Turza Śląska, Tworków, Większyce, Zdzieszowice