Gazeta Informator
  raciborz.com.pl Facebook Gazeta Informator
Witaj w serwisie ogłoszeń. Przejdź do rejestracji nowego konta lub zaloguj się
 
Kategorie

Aktualności


Newsletter
W ogłoszenia gazetainformator.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.
Partnerzy
SOFT-ib Centrum Kas Fiskalnych
Schowek ogłoszeń
Aby dodać ofertę ogłoszenia do schowka należy się zalogować. Schowek ogłoszeń dysponuje nieograniczoną ilością wpisów. Na liście możesz posiadać nieograniczoną ilośc ofert. Aby dodać oferte do schowka, przejdź do karty danego ogłoszenia i zapisz je do schowka.
 
PUP zorganizował spotkanie dla zwolnionych z ZOTT
Wyświetleń: 431
Źródło: http://www.raciborz.com.pl/art42801.html
Zwolnionym pracownikom mleczarni przedstawiono możliwości szkoleń, staży i rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Powiatowy Urząd Pracy poinformował na swojej stronie internetowej, że podjęto już pierwsze działania, których celem jest przywrócenie zwolnionych z mleczarni ZOTT na rynek pracy.

Oświadczenie PUP w tej materii brzmi następująco: - W związku ze zwolnieniami grupowymi przeprowadzonymi w firmie Zott Polska w dniu 24.09.2015 r. w zakładzie produkcyjnym Zott w Raciborzu odbyło się spotkanie informacyjne ze zwalnianymi osobami. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu omówili procedurę rejestracji w tut. urzędzie pracy, kwestie dot. przyznawania świadczeń oraz kolejno działania zmierzające do ułatwienia osobom zwalnianym powrotu na rynek pracy. Szczegółowo przedstawiono usługi i instrumenty rynku pracy, min: udzielono informacji nt. szkoleń, studiów podyplomowych, staży, dotacji na podjęcie działalności gospodarczej, zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych itp. Ponadto poinformowano uczestników usługach świadczonych przez komórkę poradnictwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy. Spotkanie w fazie końcowej przybrało formę otwartej dyskusji, gdzie pracownicy PUP udzielali odpowiedzi na pytania z sali. W spotkaniu uczestniczyło ok 40 osób.

 

Powiatowy Urząd Pracy Racibórz

publ. /l/

Data publikacji: 29-09-2015, 10:27:48

O NAS
Strona główna
Rejestracja
Regulamin
Kontakt
POZOSTAŁE
Mapa strony
KONTAKT
GAZETA INFORMATOR
Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn Koźle

ogloszenia@gazetainformator.pl
© 2017 GazetaInformator.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa SeoMedia

Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Głogówek, Jastrzębie, Kietrz, Krapkowice, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Marklowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pogrzebień, Radlin, Rudy, Rybnik, Świerklany, Szymocice, Rydułtowy, Turza Śląska, Tworków, Większyce, Zdzieszowice