Gazeta Informator
  raciborz.com.pl Facebook Gazeta Informator
Witaj w serwisie ogłoszeń. Przejdź do rejestracji nowego konta lub zaloguj się
 
Kategorie

Aktualności


Newsletter
W ogłoszenia gazetainformator.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.
Partnerzy
SOFT-ib Centrum Kas Fiskalnych
Schowek ogłoszeń
Aby dodać ofertę ogłoszenia do schowka należy się zalogować. Schowek ogłoszeń dysponuje nieograniczoną ilością wpisów. Na liście możesz posiadać nieograniczoną ilośc ofert. Aby dodać oferte do schowka, przejdź do karty danego ogłoszenia i zapisz je do schowka.
 
PUP Racibórz: 120 wniosków o finansowanie kształcenia
Wyświetleń: 1,104
Źródło: http://www.raciborz.com.pl/art44779.html
Do 12 lutego do raciborskiego PUP wpłynęło 120 wniosków pracodawców o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków KFS na kwotę 2 067 916,86 zł.  
 

Jednocześnie Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wystąpił z wnioskiem o dodatkowe środki z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 

publ. /ps/

Data publikacji: 18-02-2016, 16:14:29

O NAS
Strona główna
Rejestracja
Regulamin
Kontakt
POZOSTAŁE
Mapa strony
KONTAKT
GAZETA INFORMATOR
Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn Koźle

ogloszenia@gazetainformator.pl
© 2017 GazetaInformator.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa SeoMedia

Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Głogówek, Jastrzębie, Kietrz, Krapkowice, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Marklowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pogrzebień, Radlin, Rudy, Rybnik, Świerklany, Szymocice, Rydułtowy, Turza Śląska, Tworków, Większyce, Zdzieszowice