Gazeta Informator
  raciborz.com.pl Facebook Gazeta Informator
Witaj w serwisie ogłoszeń. Przejdź do rejestracji nowego konta lub zaloguj się
 
Kategorie

Aktualności


Newsletter
W ogłoszenia gazetainformator.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.
Partnerzy
SOFT-ib Centrum Kas Fiskalnych
Schowek ogłoszeń
Aby dodać ofertę ogłoszenia do schowka należy się zalogować. Schowek ogłoszeń dysponuje nieograniczoną ilością wpisów. Na liście możesz posiadać nieograniczoną ilośc ofert. Aby dodać oferte do schowka, przejdź do karty danego ogłoszenia i zapisz je do schowka.
 
Już w ten weekend rozlicz PIT w centrum handlowym!
Wyświetleń: 986
Źródło: http://www.raciborz.com.pl/art45058.html
Od 11 do 13 marca 2016 w najpopularniejszych centrach handlowych w największych miastach w Polsce będzie można skorzystać z punktów rozliczeń na terenie galerii. Sprawdź, gdzie możesz rozliczyć PIT w ten weekend.

Wydarzenie organizowane jest w ramach akcji Ministerstwa Finansów Szybki PIT. Nazwa kampanii nawiązuje do faktu, iż PIT można w szybki, prosty i bezpieczny sposób złożyć przez Internet. W najbliższy weekend będzie go można rozliczyć również na terenie śląskich galerii. Oto najbliższe placówki, w których można skorzystać z bezpłatnej pomocy:

Odrzańskie Ogrody, Kędzierzyn-Koźle;
Rybnik Plaza, Rybnik;
M1 Zabrze, Zabrze.

Sprawdź pełną listę placówek w których w ten weekend będzie organizowana akcja Szybki PIT >>>

 

Pracownicy wybranych urzędów w galeriach będą dostępni od piątku do niedzieli. Udzielą oni szczegółowych informacji na temat rozliczenia dochodów uzyskanych w 2015 r. i skorzystania z ulg podatkowych i odliczeń.

Eksperci pomogą wprowadzić zeznanie do systemu e-Deklaracje i wysłać je przez Internet do właściwego urzędu skarbowego.

Klienci, którzy zechcą rozliczyć zeznanie elektronicznie muszą mieć ze sobą:

  • nr NIP lub nr PESEL (odpowiednio przedsiębiorcy i pozostali podatnicy);
  • wymagane dokumenty służące rozliczeniu dochodów uzyskanych w 2015 r. (np. PIT-11, PIT-8C, dokumenty        uprawniające do skorzystania z ulg podatkowych);
  • oraz kwotę przychodu za 2014 r. – informacja umożliwiającą wysłanie zeznania przez Internet. Kwotę przychodu za 2014 r. zawiera zeznanie składane w ubiegłym roku.


Organizatorzy akcji zwracają uwagę, że na stanowiskach w galeriach handlowych urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.Przypominamy również o pozostałych działaniach Ministerstwa Finansów związanych z akcją Szybki PIT:

- 16 kwietnia we wszystkich urzędach skarbowych zostaną zorganizowane dni otwarte, podczas których pracownicy administracji podatkowej będą pomagać podatnikom przy składaniu PIT-ów;

- w urzędach będą dostępne specjalne stanowiska komputerowe, umożliwiające wysłanie deklaracji drogą internetową

- w Ministerstwie Finansów oraz w urzędach skarbowych będą odbywać się dyżury telefoniczne, w czasie których eksperci odpowiedzą na pytania podatników – ich terminy będę podawane na bieżąco;

- w ostatnich dniach kwietnia, gdy jak co roku panuje wzmożony ruch w urzędach, wszystkie urzędy skarbowe będą pracować dłużej – terminy także będę podawane na bieżąco;

- na potrzeby akcji przygotowano plakaty i broszury informacyjne, które promują wiedzę na temat rozliczeń czy aktualnych ulg podatkowych.

 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą SOFTib , właścicielem marki Centrum Kas Fiskalnych .

 

 

 

Data publikacji: 10-03-2016, 14:52:16

O NAS
Strona główna
Rejestracja
Regulamin
Kontakt
POZOSTAŁE
Mapa strony
KONTAKT
GAZETA INFORMATOR
Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn Koźle

ogloszenia@gazetainformator.pl
© 2017 GazetaInformator.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa SeoMedia

Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Głogówek, Jastrzębie, Kietrz, Krapkowice, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Marklowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pogrzebień, Radlin, Rudy, Rybnik, Świerklany, Szymocice, Rydułtowy, Turza Śląska, Tworków, Większyce, Zdzieszowice