Gazeta Informator
  raciborz.com.pl Facebook Gazeta Informator
Witaj w serwisie ogłoszeń. Przejdź do rejestracji nowego konta lub zaloguj się
 
Kategorie

Aktualności


Newsletter
W ogłoszenia gazetainformator.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.
Partnerzy
SOFT-ib Centrum Kas Fiskalnych
Schowek ogłoszeń
Aby dodać ofertę ogłoszenia do schowka należy się zalogować. Schowek ogłoszeń dysponuje nieograniczoną ilością wpisów. Na liście możesz posiadać nieograniczoną ilośc ofert. Aby dodać oferte do schowka, przejdź do karty danego ogłoszenia i zapisz je do schowka.
 
Chcesz zostać prosumentem? Dowiedz się jak
Wyświetleń: 499
Źródło: http://www.raciborz.com.pl/art42584.html
17 i 28 września będą wspaniałą okazją dla mieszkańców Raciborza do zapoznanie się z nową formą dopłat do zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych, jaką od przyszłego roku wprowadzi Miasto Racibórz.

 

 

 

Już w przyszłym roku planuje się otwarcie nowego programu dopłat dla mieszkańców naszego miasta. Oprócz kotłów ekologicznych, instalacji solarnych czy pomp ciepła Miasto Racibórz dofinansuje zakup i montaż paneli fotowoltaicznych na 100. budynkach jednorodzinnych na terenie naszego miasta.

Środki pozyskane zostaną w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn. „Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii Część 2) Prosument - linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii”.

Już 17 września na raciborskim rynku, podczas corocznie organizowanego przez Urząd Miasta Festynu Ekologicznego, będzie można zapoznać się z systemem dopłat, jak również złożyć deklarację udziału w programie PROSUMENT.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych programem do odwiedzenia stoiska Krajowej Agencji Poszanowania Energii z Warszawy 17 września na raciborskim Rynku w godzinach od 9.00 do 15.00. Będzie to pierwsza, ale nie ostatnia możliwość złożenia deklaracji chęci przystąpienia do projektu.

Kolejne spotkanie z zainteresowanymi nowym programem dopłat do zakupu i montażu paneli fotowoltaiczych odbędzie się 28 października podczas konferencji pn. „Odnawialne źródła energii – rozwiązania i instrumenty wsparcia dla samorządów, spółdzielni mieszkaniowych i mieszkańców” .

 

publ. /ps/

Data publikacji: 10-09-2015, 17:06:51

O NAS
Strona główna
Rejestracja
Regulamin
Kontakt
POZOSTAŁE
Mapa strony
KONTAKT
GAZETA INFORMATOR
Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn Koźle

ogloszenia@gazetainformator.pl
© 2017 GazetaInformator.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa SeoMedia

Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Głogówek, Jastrzębie, Kietrz, Krapkowice, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Marklowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pogrzebień, Radlin, Rudy, Rybnik, Świerklany, Szymocice, Rydułtowy, Turza Śląska, Tworków, Większyce, Zdzieszowice