Gazeta Informator
  raciborz.com.pl Facebook Gazeta Informator
Witaj w serwisie ogłoszeń. Przejdź do rejestracji nowego konta lub zaloguj się
 
Kategorie

Aktualności


Newsletter
W ogłoszenia gazetainformator.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.
Partnerzy
SOFT-ib Centrum Kas Fiskalnych
Schowek ogłoszeń
Aby dodać ofertę ogłoszenia do schowka należy się zalogować. Schowek ogłoszeń dysponuje nieograniczoną ilością wpisów. Na liście możesz posiadać nieograniczoną ilośc ofert. Aby dodać oferte do schowka, przejdź do karty danego ogłoszenia i zapisz je do schowka.
 
Bezpłatne szkolenia w ZUS
Wyświetleń: 1,002
Źródło: http://www.raciborz.com.pl/art44765.html
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenia dla klientów, które odbędą się w poniedziałek siódmego marca 2016 r. Szkolenia będą dotyczyły najnowszych przepisów ZUS.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku uprzejmie informuje,  że w dniu 7.03.2016 r. (poniedziałek) o godz. 8.30 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla klientów dotyczące zmian w Kodeksie Pracy od 1 stycznia 2016 r. Szkolenie poprowadzi inspektor pracy z PIP w Rybniku .

W tym samym dniu o godz. 11.30 odbędzie się również bezpłatne szkolenie dla płatników: „Zasady podwyższania zasiłku macierzyńskiego do wysokości świadczenia rodzicielskiego”. Podczas szkolenia omówione zostaną informacje z zakresu zasiłku macierzyńskiego należnego za okres urlopu macierzyńskiego i urlopu rodzicielskiego.

Zapisy na wymienione szkolenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 32/ 439 11 46.                   

Oddział ZUS w Rybniku
publ.

Data publikacji: 16-02-2016, 15:15:23

O NAS
Strona główna
Rejestracja
Regulamin
Kontakt
POZOSTAŁE
Mapa strony
KONTAKT
GAZETA INFORMATOR
Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn Koźle

ogloszenia@gazetainformator.pl
© 2017 GazetaInformator.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa SeoMedia

Racibórz, Wodzisław Śląski, Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Głogówek, Jastrzębie, Kietrz, Krapkowice, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Marklowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pogrzebień, Radlin, Rudy, Rybnik, Świerklany, Szymocice, Rydułtowy, Turza Śląska, Tworków, Większyce, Zdzieszowice